053-9344995
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שעת התה- Tea time - מסעדת טוראנס - המלון הסקוטי - Torrance, טבריה
 

שעת התה- Tea time - מסעדת טוראנס - המלון הסקוטי - Torrance, טבריה

 
 
 
טוראנס - המלון הסקוטי - Torrance
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
"שעת התה" המסורתי והידוע לטובה של המלון הסקוטי שודרג לאחרונה והינו פתוח גם לאורחים מחוץ למלון. הוא מוגש בכל יום שישי בלובי בר של המלון.
 
 
 
 
 
 
ארוחת מנחה או ארוחת ארבע בעברית ישראלית, הידועה באנגלית כשעת התה או תה מנחה היא ארוחת ביניים קלה הנאכלת בין ארוחת הצהריים לארוחת הערב. ארוחה כזו קיימת בגרסאות שונות בתרבויות שונות, אך בכולן נהוג לשתות משקה חם בליווי חטיף. בתקופת האימפריה הבריטית, ארוחה זו הפכה למנהג בעל חשיבות תרבותית עצומה ברוב ממלכות חבר העמים הבריטי ובמדינות רבות באירופה. תה מנחה מכונה גם "תה נמוך" (כיוון שמוגש על שולחן סלוני נמוך) היא ארוחה קלה הנאכלת באופן מסורתי בסביבות השעה 17:00, ועל-ידי רוב הציבור בימינו בדרך-כלל בסביבות השעה 16:00. מקורה בבריטניה אם כי בכמה מקומות נוספים באימפריה הבריטית לשעבר קיימת ארוחה כזו. מסורתית מוגש תה חלש בקומקום יחד עם חלב וסוכר, מלווה בכריכים קטנים (כריכי מלפפון, ביצים, ממרח דג, שינקן וסלמון מעושן), סקונס (סוג מאפה) המוגשים עם חמאה, שמנת עשירה וריבה - סגנון המכונה Cream tea, מאפים שונים ועוגות (בין השאר עוגת בטנברג, עוגת פירות ועוגת ספוג "ויקטוריה"). בעבר תה של מנחה היה מנהג יומיומי, שלו כללים מוגדרים, אך כיום הוא נפוץ הרבה פחות מחוץ לבריטניה, בה עדיין נהוג לשתות תה בשעות אחרי־הצהריים המוקדמות, בדרך-כלל בלוויית פרוסת עוגה או שוקולד. מלון הסקוטי מביא את אירופה הקלאסית עליכם לארץ, הנכם מוזמנים ליהנות משעת התה המסורתית בליווי עוגיות סקוטיות. כריכים ו"סקונס" המסורתי ניתן להזמין במקום בתשלום נוסף. שעת התה פתוח גם לקהל הרחב.
 
 
 
 
 
 
Traditional Royal British Tea Time Selection of herbal sainted and infused tea, original Scottish short bread, cookies and sweats. Finger sandwiches scones, éclair and souverin served separately on a étagère .